Zábavy sme zažili dosť, najmä keď sme konfrontovali hodnotenie cestovky (tichý, kľudný hotel) so skutočnosťou (talianska cestovka Phone and Go ho asi ponúkala ako klubový aj pre deti, takže tu mala asi tak osem animátorov či členov štábu, repráky zneli pri bazéne tak, že aj cikády mali čo robiť, ale musím uznať, že v noci okrem vetra a mierneho šumu z hlavnej cesty bolo ticho (opäť nedávam za vinu cestovke). Keď sa na to dívam po týždni, tak musím povedať, že Taliani boli hluční hlavne pri hudbe pri bare a pri večeri. Ale možno je to tým, že v predsezóne zo Slovenska išli najmä ľudia, ktorí hľadali kľud. Možno v sezóne budú hlučnejší Slováci

Talianski animátori neboli žiadni trochári (aj keď na začiatku som si myslel, že vypustili nejaký blázinec k bazénu, najmä taký vlasatý vynikal, ale časom som si zvykol na nich, aj na tú ich Bombu), takže sa dalo pridať na všelijaké ich vylomeniny - strečing na pláži aj v bazéne, všelijaké formy aerobiku, šipky, stolný tenis, futbal, petanque a pod.

Zábava v hoteli Blue Sea, Ierapetra, Kréta

Zábava v hoteli Blue Sea, Ierapetra, Kréta

Pri recepcii hotela Blue Sky and Sea boli navyše dva biliardové stoly a dva či tri fungujúce (občas aj nie) divné počítače na zábavu a internet. Internet  bol tuším za 1 € na 15 minút, ale nešiel vždy.

Ďalšia zábava sa nachádzala asi 500 metrov vľavo po pláži, kde bolo stredisko vodných radostí pri daľšom hoteli. Vodné koleso (15), banán (10), kajak (15/1 hod.), skúter (30/15 min, 70/30 min) a pod.


Posledne pridané

Novinky

Doplnené 5/2022

Čítať ďalej...

Podobné články