Pohronský Inovec - výlety v tejto oblasti. Najvyšším vrchom je Veľký Inovec s nadmorskou výškou 901 mnm. Pohorím prechádza začiatok Rudnej magistrály, ktorá sa tiahne od Zlatých Moraviec cez vrch Veľký Inovec do Novej Bane (magistrála pokračuje cez Banskú Štiavnicu, Detvu, Poľanu až po koniec Muránskej planiny).
Predbežne Turecko, Side a návrat do Desolle Dolphin na Kréte, uvidíme, ako to dopadne, aby som nezakríkol.
V Side a okolí je pre mňa pár zaujímavých miest. Možno nejaký výlet s cestovkou a možno aj nejaký pešobusom. Z tých autobusových sa poobzerám po kaňone Tazi. Kaňon Sapadere je vraj zatvorený pre zosuv skál. Z tých pešobusových sú to predovšetkých neďaleké vykopávky Side, rieka a vodopád Manavgat, ale aj Cenet kanyonu alebo zrúcaniny Lyrbe (Seleucia). Ale možno aj niečo iné (prípadne aj nič).
Z Kréty ma zaujíma Kofinas, prípadne by nebola zlá aj nejaká roklina... Plus Heraklion, ktorý je aspoň spolovice dostupný aj chôdzou a jeho zatiaľ neodhalené uličky a zákutia... Ostatné je zatiaľ otvorené.
Zatiaľ aspoň pár fotiek z prechádzok po Železnej studničke a okolí.